Üldinfo

Lugupeetud külastajad!

Vastavalt Vabariigi Valitsuse 23.08.2021 korraldusele nr 305:

  • tuleb huvitegevuses osalemiseks esitada COVID tõend vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. Tõend esita huvijuhile enne huvitegevuse algust;
  • kohustus on kanda maski.

Täpsem info 5309 6498.

NB! Tule asutusse tervena, st et sul pole mitte ühtegi haigustunnust (köha, nohu, palavik jm).

Tartu linna asutus Päevakeskus Kalda loodi 1. jaanuaril 1998. aastal. Asutuse ülesanneteks on tõsta eakate ja puuetega inimeste elukvaliteeti, osutades neile Tartu linna piires koduteenust ning pakkudes võimalust üksteisega suhelda ja midagi üheskoos teha. Seega korraldame ka päevakeskuse ruumides kultuuriüritusi ja huvialaringe.

Koduteenuse (tasuta ja tasuline koduteenus) taotlemiseks tuleb kliendil, tema lähisugulastel, tuttavatel või arstil võtta ühendust asutuse sotsiaaltöötajaga. Sotsiaaltöötajate nimed, töökoha aadressid, telefoninumbrid ja vastuvõtuajad leiate rubriigist sotsiaaltöötajad.

Asutuse tasulisteks teenusteks on pesupesemine, koduteenus, pediküür ja maniküür, juukse- ja habemehooldus.

Pesupesemisteenuse saamiseks tuleb tuua pesu Päevakeskus Kaldasse aadressil Kaunase pst 22. Pesupesemise eest saate tasuda sekretäri juures. Tema võtab pesu vastu ja väljastab teile teenuse eest sularahaarve.

Alates 25. aprillist 2016. a osutame ka tasulist maniküüri- ja pediküüriteenust kliendi kodus. See on mõeldud eakatele, kelle liikumine on pärsitud ega suuda ise salongi minna. Selleks võtke ühendust asutuse sotsiaaltöötaja või sekretäriga telefonil 746 1016.

Alates 1. märtsist 2020. a osutame tasulist juukse- ja habemehooldust kliendi kodus, kes on voodikesksed. Selleks võtke ühendust sekretäriga telefonil 746 1016.

Päevakeskuse huvitegevust korraldab huvijuht. Kõik huviringid jm tegevused toimuvad meie töötubades ja saalis aadressil Kaunase pst 22. Huviringis osalemiseks või trenažööride kasutamiseks rääkige kõigepealt huvijuhiga kohapeal või helistage telefonil 5309 6498. Huviringides osalemine ja trenažööride kasutamine on tasuta, toimumisajad leiad rubriigist huvitegevus.

Lugemistuppa on tellitud eakate enim loetavad ajalehed ja -kirjad, nagu Postimees, Eesti Ekspress, Maaleht, SL Õhtuleht jt. Lugemistoas saab kasutada tasuta ja ajapiiranguta kolme internetiühendusega arvutit.

Loe edasi..

Dokumendid ja vormid